Strong SRT40FG6733C, 40" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS175158
Neohodnoceno
Do týdne
LED televize, Smart, 40", Full HD 1920×1080, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, Wi-Fi, Google TV, en. tř. F, černá
Detailní popis produktu
Strong SRT40FG6733C – Smart TV pro domácí zábavu
Chytrý LED televizor Strong SRT40FG6733C do domácnosti. Přináší ostrý obraz ve Full HD rozlišení, který si vychutnáte na velké ploše 40 palců. Kvalitní vizuální zážitky doplňuje také silné ozvučení z integrovaných reproduktorů, které rozezvučí multimédia silou až 80 W. Chytré funkce objevíte ihned po připojení k internetu.
Strong SRT40FG6733C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 40" a Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W. Televizor Google TV umožňuje bezproblémový přístup k Chromecastu a různým streamovacím službám včetně Netflixu, YouTube a Prime Video. Díky pohodlnému dálkovému ovládání s podporou ovládání hlasem a snadné manipulaci zkratkám Google Assistant a funkci „Hey Google“ nebyl přístup k oblíbeným aplikacím nikdy jednodušší.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 40"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.3 kg
EAN: 9120072378621
Barva: černá
Bluetooth: ano
Energetická třída: F
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 22,18
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,58
Hmotnost [kg]: 5,3
Chromecast: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Google Assistant
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), zrcadlení obrazu
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Google TV
Počet HDMI: 2
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: FullHD (1920 × 1080)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 89,18
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 102 cm (40")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm