❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ !!! V současné době z důvodu nemoci je omezený provoz prosíme tedy o trpělivost !!! V současné době jsou dodací lhůty cca 10+ a víc prac. dní a to z důvodu přetížení objednávkami . Prosíme tedy o trpělivost. Vše dodáme jen to může trvat déle. Je to z důvodu velkého zájmu. Objednávky klasicky přijímáme, jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také. Proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Procesory

Nejprodávanější

68 položek celkem
Intel Core i3-10105F  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Intel Core i3-10105F Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
2 242 Kč / ks
Kód: SMA22375
AMD Ryzen 5 5500  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
3 185 Kč / ks
Kód: SMA134761
Intel Core i3-12100  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
3 926 Kč / ks
Kód: SMA141174
Intel Core i5-12400F  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
4 529 Kč / ks
Kód: SMA128108
Nahoru
Další produkty
akce pro registrované
AKČNÍ CENY
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz
Velkoobchod
VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
×