❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ V současné době jsou dodací lhůty cca 10+ a víc prac. dní a to z důvodu přetížení objednávkami a probíhajícími dovelenými jak u nás tak ve skladech dodavatelů a výrobců prosíme o trpělivost, vše dodáme jen to může trvat déle. Objednávky klasicky přijímáme jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také, proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

Pozidrive (PZ)

Nejprodávanější

hlavice zástrčná 1/4" PZ 2 prodloužená 90 mm
75 Kč –9 %
hlavice zástrčná 1/4" PZ 2 prodloužená 90 mm
Skladem v E-shopu
Kód: PRO43.1413-2-P
Původně: 75 Kč  (–9 %)
68 Kč
hlavice zástrčná 1/4" PZ 2  Možnosti Lemon pay, Edenred, Benefity a.s., Sodexo
15 Kč –6 %
Původně: 15 Kč  (–6 %)
14 Kč
hlavice zástrčná 1/4" PZ 1  Možnosti Lemon pay, Edenred, Benefity a.s., Sodexo
15 Kč –6 %
Původně: 15 Kč  (–6 %)
14 Kč
3 položek celkem

Nenalezli jste zde nářadí co potřebujete ? Nevadí , stačí nás kontaktovat a my Vám rádi nabídneme elektrické a aku nářadí různých značek.

Služby zde dostupné je možné platit systémem , Up (Gallery Beta, Unišek, E benefit), Sodexo (Flexi Pass, Flexi Pass card, Relax Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass ) , Benefity a.s. (tučnák v logu), Edenred, Lemon pay a z fondů FKSP. O přesných možnostech se informujte na 777 782 786 nebo na                             info@megabike-cyklo.cz   a tuto možnost doporučujeme.

akce pro registrované
Akční ceny
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz
×