Samsung Galaxy Buds4 Pro černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA300833
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8806097984801 |
| Stav zboží: | Nový |
| Konstrukce sluchátek.: | Do uší |
| Max. příkon bezdrátového nabíjení (W): | 25 W |
| Maximální výdrž baterie: | 34 h |
| Kapacita baterie: | 530 mAh |
| Modelová řada: | Galaxy Buds |
| Připojení: | True Wireless |
| Obsah balení: | Sluchátka, nabíjecí pouzdro, nástavce do uší (S/M/L), USB-C kabel, průvodce rychlým spuštěním |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ano |
| Mikrofon: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 10 h |
| Značka: | Samsung |
| Noise cancelling: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Špuntová |
| Kapacita (mAh): | 57 mAh |
| Tlačítko pro příjem hovorů: | Ano |
| Rozměry (V x Š x H): | 52 mm (V), 52 mm (Š), 26 mm (H) |
| Odolnost: | IP57 |
| Typ sluchátek: | Špunty |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
