Strong SRT32HG6733C, 32" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: PA2137965
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
VELKOOBCHODNÍ CENY
Detailní popis produktu
Strong SRT32HG6733C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 32", HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů a podporu HDR10. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W a technologií Dolby Audio. Operační systém Google TV umožňuje bezproblémový přístup k Chromecastu a různým streamovacím službám včetně Netflixu, YouTube a Prime Video. Díky pohodlnému dálkovému ovládání s podporou ovládání hlasem a snadné manipulaci nebyl přístup k oblíbeným aplikacím nikdy jednodušší.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 9120072378355 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| Energetická třída: | F |
| HbbTV: | ano |
| Hlasové ovládání: | ano |
| Hloubka [cm]: | 22,9 |
| Hmotnost [kg]: | 3,6 |
| Chromecast: | ano |
| Kompatibilní s hlasovým asistentem: | Google Assistant |
| Miracast: | ano |
| Multimediální funkce: | FastScan (Skylink), zrcadlení obrazu |
| Obnovovací frekvence panelu [Hz]: | 60 |
| Operační systém: | Google TV |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB: | 1 |
| RJ-45 port (LAN): | ano |
| Rozlišení: | HD Ready (1366 x 768) |
| Smart TV: | ano |
| Šířka [cm]: | 71,8 |
| Technologie displeje: | LED |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ podsvícení: | Direct LED |
| Úhlopříčka obrazovky: | 81 cm (32") |
| VESA (rozměr): | 200 × 200 mm |