STRONG SMART LED TV 32"/ SRT32HD5553/ HDR/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID 11 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 4IWITELSRG1046
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (4 ks)
Detailní popis produktu
Strong SRT32HD5553 – poznejte výhody chytré TV
Dálkový ovladač vám poskytne také okamžitý přístup do obchodu GooglePlay, kde na vás čekají další aplikace. Rozmanité možnosti přehrávání multimediálního obsahu podporuje také integrovaný USB port. Samozřejmostí jsou zabudované reproduktory s celkovým výkonem 16 W, které zajistí plnohodnotné ozvučení veškerého multimediálního obsahu.
Strong SRT32HD5553
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu. Mezi další přednosti patří podpora HDR 10, Google Assistant a Image Quality Ratio 200. Jako operační systém byl zvolen Android 11.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 24
Hmotnost: 5.2 kg
EAN: 9120072374319
AI překlad: Přeloženo
Barva: černá
Bezdrátové připojení: ano
Čtečka paměťových karet: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: G
EPREL ID: 1190442
Hák - detailní nastavení: 334922
HbbTV: ano
HDMI (počet): 2
Hmotnost (kg): 3,7
Hybridní analogový tuner: ne
Internetový prohlížeč: ano
Nahrávání na disk – PVR: ne
Otočný podstavec: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora H.265/HEVC: ano
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
RJ-45 (počet): 1
Rozlišení (bodů): 1366 × 768
Rozměry: 724,3 × 480,4 × 178,8 mm