Samsung 4K Neo QLED smart TV QE100QN80F 100" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA266145
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806095989839 |
| Typická spotřeba (W): | 175 W |
| Energetická třída: | F |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Uhlopříčka v ": | 100" |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Uhlopříčka v cm: | 253 cm |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ displeje: | Neo QLED |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 600 x 400 |
| Operační systém: | Tizen |
| Rovný: | Ano |
| Barva: | Titanová |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, Párování s mobilním telefonem, DLNA, AirPlay 2 |
| Počet HDMI: | 4x |
| Počet USB-A: | 2x |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Hmotnost (kg): | 60,3 kg |
| TV tuner: | Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Prohnutý: | Ne |
| Zpětný přenos zvuku (HDMI): | eARC |
| Rok vydání televize: | 2025 |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, HDMI, USB 2.0 A |
| Rozměry (V x Š x H): | 1 332 mm (V), 2 229 mm (Š), 415 mm (H) |
| Standardy HDR: | HDR10, HDR10+ |
| Aplikace a služby: | Amazon Prime, Youtube, Netflix, Spotify, Sledovani TV, SkyShowtime, Skylink Live TV, Prima+, Magio, Magenta TV, Lepší TV, Kuki, HBO Max, Disney+, Deezer, Xbox Game Pass, Apple TV, Apple Music, OnePlay |
| Chytré funkce: | HbbTV, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč, Přehrávání 360° videa, Ovládání gesty, ECO mode |
| Rozměry bez podstavce (V x Š x H): | 1 273 mm (V) x 2 229 mm (Š) x 57 mm (H) |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Typ nabíjecího konektoru: | AC/DC |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Funkce: | Herní režim |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
