Apple MacBook Neo (2026) 8GB / 256GB / SK KLV / indigo Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA305219
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195950852837 |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Procesor: | Apple A18 Pro |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Modelová řada: | Apple MacBook Neo |
| Rozlišení webkamery: | Full HD 1920 x 1080p |
| Aktualizace OS: | Ano |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Jemnost displeje (PPI): | 219 PPI |
| Stav zboží: | Nový |
| Mikrofon: | Ano |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Typ displeje: | Liquid Retina |
| Kapacita baterie (Wh): | 36,5 Wh |
| Operační systém: | macOS |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Materiál konstrukce: | Celokovová |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Jazyk klávesnice: | Slovenština |
| Barva: | Indigo |
| Počet jader GPU: | 5x |
| Kapacita SSD (GB): | 256 GB |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Verze Wi-Fi: | 6E |
| Webkamera: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 1,23 kg |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Rozměry (V x Š x H): | 13 mm (V), 298 mm (Š), 206 mm (H) |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Velikost displeje: | 13" |
| Rozlišení displeje: | 2408 x 1506 |
| Model: | Apple MacBook Neo (2026) 8GB / 256GB bez Touch ID |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
