77" SAMSUNG QE77S85F EU (2025) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA266024
Neohodnoceno
Do týdne
Detailní popis produktu
Obohaťte svůj zážitek se Samsung Vision AI
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Audio na míru vašemu prostoru
O domácího miláčka bude postaráno
Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
4K rozlišení zdokonalené AI procesorem
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Odhalte dosud skryté detaily
Autentické barevné vyjádření se Samsung OLED
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Autentické barevné vyznění každé scény
Motion Xcelerator 120 Hz zabrání rozmazání
Přesnější míření a ovládání při gamingu
Vícerozměrový zvuk Dolby Atmos
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37.9 kg
EAN: 8806095995311
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR, Herní režim (Game mode), FreeSync Premium
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 33,02
Hloubka bez podstavce [cm]: 3,39
Hmotnost [kg]: 28,8
Hotelový režim: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Bixby
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Obraz v obraze (PIP)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 120
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 4
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 172,14
Technologie displeje: OLED
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Úhlopříčka obrazovky: 195 cm (77")
VESA (rozměr): 400 × 300 mm