32" Samsung UE32T5372CD (2023) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS118193
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (>5 ks)
Televize SMART LED, 81cm, Full HD, 50Hz, HLG, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 2.0, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, párování s mobilním zařízením, Tizen, VESA 100×100, repro 10W, Dolby Digital Plus, en. třída F
Detailní popis produktu
Bohatý a živý obraz televizoru Samsung UE32T5372CD SMART LED
Jednoduché ovládání a vyhledávání
Precizní vykreslení detailů s vysokým dynamickým rozsahem
Nevídaný barevný rozsah Samsung UE32T5372CD SMART LED
Nenechte se rušit
Obraz TV Samsung UE32T5372CD SMART LED, který má hloubku
LED SMART televize
SAMSUNG UE32T5372CD Black
Operační systém Tizen
Úhlopříčka 32" (80cm)
Rozlišení Full HD (1 920 x 1 080 px)
Kvalita obrazu
PQI 1000 (picture quality index)
PurColor
HDR
Micro Dimming Pro
TV tuner
Tuner DVB-T2/C/S2
Kodek HEVC (H.265)
Konektivita
1x LAN
2× HDMI
1x USB 2.0
CI slot (CI+ 1.4)
Optický výstup
Funkce
HbbTV 2.0
Párování s mobilním zařízením (Mobile to TV, zrcadlení, DLNA)
Auto Game Mode
Steam Link
Podpora iTunes TV a Airplay
Integrované IPTV
O2TV
T-Mobile TV
Mall.TV
Lepší.TV
Voyo
iSport
HBO GO
Netflix
Rakuten TV
Vestavěná Wi-Fi
Internetový prohlížeč
Magenta TV (CZ) a Magio GO
Zvuk
Dolby Digital Plus
Hudební výkon 10 W
Konfigurace reproduktorů 2CH
Multiroom Link
Ostatní
Smart Things (notifikace a správa domácích spotřebičů)
Ovladač TM1240A
Energetická třída F
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg
EAN: 8806092247895
Barva: černá
DLNA: ano
Energetická třída: F
HbbTV: ano
Herní funkce: Herní režim (Game mode)
Hloubka [cm]: 15,1
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,4
Hmotnost [kg]: 4
Hotelový režim: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: FullHD (1920 × 1080)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 73,7
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-T2
Typ podsvícení: Edge LED
Úhlopříčka obrazovky: 81 cm (32")
VESA (rozměr): 100 × 100 mm