Lenovo Tab K11 8GB/128GB šedý + klávesnice a pero Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA204939
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 197530441462 |
| Stav zboží: | Nový |
| Maximální jas displeje: | 400 nitů |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G88 |
| Maximální výdrž baterie: | 10 h |
| Kapacita baterie: | 7040 mAh |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 13 |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Modelová řada: | Lenovo Tab K11 |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Obsah balení: | stylus |
| Přední videokamera: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 11" |
| Paměťová karta: | microSD |
| Mikrofon: | Ano |
| Blesk: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Typ displeje: | IPS |
| Operační systém: | Android |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Barva: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi + Cellular síť |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Základní barva: | Šedá |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Hmotnost (g): | 465 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 13 MPx |
| Bezdrátová připojení: | Mobilní internet, Galileo, GPS, Wi-Fi, Glonass |
| Rozměry (V x Š x H): | 255 mm (V), 166 mm (Š), 7 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Čtečka obličeje, Hallův senzor |
| Pásma WiFi: | 2,4GHz |
| WiFi standard: | 802.11ac |
| Procesor: | MediaTek |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
