Apple AirPods Max 2 (2024) bezdrátová sluchátka hvězdně bílá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA209374
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 195949544163 |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Modelová řada: | AirPods Max 2 |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Stav zboží: | Nový |
| Mikrofon: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| Barva: | Hvězdně bílá |
| Výdrž přehrávání (h): | 20 h |
| Noise cancelling: | Ano |
| Základní barva: | Bílá |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Hmotnost (g): | 384,8 g |
| Rozměry (V x Š x H): | 187 mm (V), 169 mm (Š), 83 mm (H) |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti, Ovládání hudby |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Typ připojení: | Bluetooth |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
