❗️❗️DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY ❗️❗️ !!! V současné době z důvodu nemoci je omezený provoz prosíme tedy o trpělivost !!! V současné době jsou dodací lhůty cca 10+ a víc prac. dní a to z důvodu přetížení objednávkami . Prosíme tedy o trpělivost. Vše dodáme jen to může trvat déle. Je to z důvodu velkého zájmu. Objednávky klasicky přijímáme, jen potvrzení se může protáhnout a následná expedice také. Proto prosíme o trpělivost je to z důvodu velkého zájmu o naše služby. Tím pádem i telefonní linky budou hůře dostupné, ale na email se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale i zde prosíme o trpělivost. !! !! Doporučujeme nás spíše kontaktovat e-mailem NEŽ TELEFONICKY !!

příslušenství

Nejprodávanější

držák elektrod ST 101-041 500A  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
205 Kč –9 %
Původně: 205 Kč  (–9 %)
186 Kč
držák elektrod ST 101-040 300A  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
184 Kč –9 %
Původně: 184 Kč  (–9 %)
167 Kč
kleště upínací na svař. profilů 460mm  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
570 Kč –9 %
Původně: 570 Kč  (–9 %)
518 Kč
kleště upínací na svař. profilů 275mm  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
352 Kč –9 %
Původně: 352 Kč  (–9 %)
320 Kč
kleště upínací dvoubodové 230mm  Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
324 Kč –8 %
Původně: 324 Kč  (–8 %)
295 Kč
5 položek celkem

Nenalezli jste zde nářadí co potřebujete ? Nevadí , stačí nás kontaktovat a my Vám rádi nabídneme elektrické a aku nářadí různých značek.

Služby zde dostupné je možné platit systémem , Up (Gallery Beta, Unišek, E benefit), Sodexo (Flexi Pass, Flexi Pass card, Relax Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass ) , Benefity a.s. (tučnák v logu), Edenred, Lemon pay a z fondů FKSP. O přesných možnostech se informujte na 777 782 786 nebo na                             info@megabike-cyklo.cz   a tuto možnost doporučujeme.

akce pro registrované
AKČNÍ CENY
Pro registrované zákazníky máme akční nabídky se slevami až 15% nebo akční cenou jen pro Vás. Akce se vztahují jen na platbu hotově nebo převodem. Bližší informace na info@megabike-cyklo.cz
Velkoobchod
VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
×