Kód: TS9998053
Neohodnoceno
Na dotaz
1.700 W; O 125 mm; 2.800 - 11.500 ot / min; 2,5 kg; Ochranný kryt, Přídavná rukojeť, krabice
Detailní popis produktu
S vyšším výkonem, odolností při přetížení a vylepšenou ochranou vůči prachu díky průduchům na zadní straně nářadí. Výkonný 1 700W motor a výrazně menší velikost úchopu s funkcemi KickBack Control, Restart Protection a postranní rukojetí s Vibration Control pro lepší ochranu uživatele
Tento produkt obsahuje
Přídavná rukojeť s tlumením vibrací 2 608 900 000
Ochranný kryt 1 605 510 365
Nacvakávací ochranný kryt na řezání – kov 2 608 000 756
Filtr na prach 2 607 432 053
Kartonová krabice
Technické parametry
Jmenovitý příkon
1 700 W
Volnoběžné otáčky*
2.800 – 11.500 ot/min
O kotouče
125 mm