Kód: TS9998033
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (>5 ks)
1.700 W; O 125 mm; 2.800 – 11.500 ot.; AV; C; K; MS; RP; krabice
Detailní popis produktu
Nová úroveň poměru mezi silou a velikostí úchopu v 1 700W třídě plus funkce Speed Selection
Výkonný 1 700W motor a výrazně menší velikost úchopu
Tento produkt obsahuje
Přídavná rukojeť s tlumením vibrací 2 608 900 000
Ochranný kryt 1 605 510 365
Nacvakávací ochranný kryt na řezání – kov 2 608 000 756
Filtr na prach 2 607 432 053
Kolíkový klíč 1 607 950 043
Upínací příruba 1 605 703 099
Upínací matice 1 603 340 040
Kartonová krabice
Technické parametry
Jmenovitý příkon
1 700 W
Volnoběžné otáčky*
2.800 – 11.500 ot/min
O kotouče
125 mm
Hlavní rukojeť
Válec
O vrtání
22,23 mm