Samsung HW-S800D soundbar černý Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS150171
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiotechnika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 8806095447704 |
| Stav zboží: | Nový |
| Barva: | Černá |
| Typ nabíjecího konektoru: | AC/DC |
| Základní barva: | Černá |
| Streamovací služby: | Chromecast, Spotify Connect, TIDAL |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, AirPlay |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Počet HDMI: | 1x |
| Hmotnost (kg): | 11 kg |
| Rozměry (V x Š x H): | 38 mm (V), 1 160 mm (Š), 40 mm (H) |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Kodeky: | AAC |
| Určení: | Soundbar |
| Výkon (W): | 330 W |
| Typ připojení: | Bluetooth |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
