Ryobi R18PD7-220B Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133004295
Neohodnoceno
momentálně vyprodáno
Detailní popis produktu
R18PD7-220B - aku 18 V bezuhlíková příklepová vrtačka + 2x 2Ah baterie + nabíječka ONE+ Bezuhlíková příklepová vrtačka ideální pro vrtání do dřeva či kovu, vrtání šroubů či vrtání do zdiva díky zatloukací funkci Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a trvanlivost 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím 24stupňové nastavení točivého momentu LED, která osvětluje pracovní oblast a zajišťuje lepší viditelnost Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com
Doplňkové parametry
Kategorie: Vrtací šroubováky
Hmotnost: 3.64 kg
EAN: 4892210172105
Typ motoru: aku 18 V bezuhlíkový
Akumulátor: 2x 18 / 2
Otáčky: 0-6800 / 0-23800
Sklíčidlo: 13 mm