Ryobi R18PD3-120SA17 Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133005688
Detailní popis produktu
R18PD3-120SA17 - aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů Akumulátorová příklepová vrtačka ideální pro vrtání do dřeva či kovu, vrtání šroubů či vrtání do zdiva díky zatloukací funkci Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a výdrž 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím 24stupňové nastavení točivého momentu LED, která osvětluje pracovní oblast, zajišťuje lepší viditelnost Pro dosažení nejlepšího výkonu a ergonomie doporučujeme použít baterii 2.5Ah Lithium+, která může našroubovat až 745 šroubů na jedno nabití Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com