Ryobi R18IDBL-0 Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133002662
Neohodnoceno
momentálně vyprodáno
Detailní popis produktu
R18IDBL-0 - aku 18 V bezkomutátorový rázový šroubovák ONE+ Ryobi spojuje bezkomutátorový motor bez tření, inteligentní elektroniku a akumulátorovou technologii Lithium+, které společně zaručují až o 20 % delší dobu chodu a o 20 % větší výkon v menším nářadí Výkonný příklepový mechanismus přináší 5× větší výkon než vrtačka 3 stupně výkonu pro širokou škálu použití, od upevňování dveřních pantů po šroubování terasových prken a utahování vratových šroubů Režim DeckDrive™ je specifický rychlostní profil, který usnadňuje šroubování terasových prken Pro nejlepší výkon a ergonomii doporučujeme používat 2,5Ah akumulátor Lithium+, který zvládne až 284 šroubů na jedno nabití (šrouby 4 × 65 mm do ošetřeného borovicového dřeva) Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com
Doplňkové parametry
Kategorie: Vrtací šroubováky
Hmotnost: 1.45 kg
EAN: 4892210143457
Typ motoru: aku bezuhlíkový 18 V