Ryobi R18DD7-252S Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133004534
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
Detailní popis produktu
R18DD7-252S - aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+ Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže 13mm sklíčidlo pro lepší uchycení a výdrž 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím 24stupňové nastavení točivého momentu vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com
Doplňkové parametry
Kategorie: Vrtací šroubováky
Hmotnost: 3.2 kg
EAN: 4892210181305
Typ motoru: aku bezuhlíkový 18V
Akumulátor: 2x 18 / 2 a 5
Sklíčidlo: 13 mm