Ryobi R18DD3-220S Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133003348
Neohodnoceno
momentálně vyprodáno
Detailní popis produktu
R18DD3-220S - aku 18 V kompaktní šroubovák/vrtačka + 2x 2Ah baterie + nabíječka ONE+ Akumulátorový vrtací šroubovák ideální pro vrtání v dřevěných nebo kovových aplikacích Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a výdrž 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím 24stupňové nastavení točivého momentu vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem LED, která osvětluje pracovní oblast a zajišťuje lepší viditelnost Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com