EPSON WorkForce WF-100W (C11CE05403) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 4IWITISE9914
Neohodnoceno
Do týdne
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE
Metoda tisku: Tisková hlava Epson Micro Piezo™
Konfigurace trysek: 180 trysky černá, 59 Trysek pro každou barvu
Min. velikost kapky: 3 pl, S technologií s proměnlivou velikostí kapiček inkoustu
Inkoustová technologie: Pigmentový inkoust
Tiskové rozlišení: 4.800 x 1.200 dpi
Kategorie: Pracovní skupina
Multifunkce: Tisk
TISK:
Rychlost tisku ISO/IEC 24734 7 Str./min Černobíle, 4 Str./min Barva a
Rychlost tisku 11 Str./min Barva (obyčejný papír), 14 Str./min Černobíle (obyčejný papír)
Tiskové rozlišení 5.760 x 1.440 dpi
Barvy: Černá, Colour
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Protokoly pro síťový tisk IPP, LPD, Konektor 9100, WSD
Protokoly pro síťovou správu SNMP, HTTP, DHCP, APIPA, DDNS, mDNS, Ping, SLP, WSD, LLTD
Rozhraní: Wi-Fi Direct, Bezdrátová síť LAN IEEE 802.11 b/g/n, USB 2.0 typu Mini-B
Síťové protokoly TCP/IPv4, TCP/IPv6
ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU/MÉDIÍ
Vhodná gramáž papíru: 300 g/m2
Duplexní tisk : NO
Kapacita zásobníku papíru: 20 Listy Standardní, 20 Listy max., 5 Fotografické listy
Počet zásobníků papíru: 1
OBECNÉ INFORMACE
Spotřeba energie: 4 W Připraveno, 0,3 W (vypnutí), ENERGY STAR® qualified, 1,3 W (úsporný režim), 11 W (tisk)
Napájení: AC 100 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Rozměry výrobku: 309? x 154 x 61 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost výrobku: 1,6 kg
Max. hladina hluku: 45 dB (A) podle ISO 9226
Napájení: 100 V, 110 V, 220 V, 240 V