Canon TS7650i Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS133148
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiskárny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 4549292221329 |
| Rozlišení tisku: | 1200 x 1200 DPI |
| Modelová řada: | Canon PIXMA |
| AirPrint: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Barva: | Bílá |
| Rychlost tisku černobíle: | 15 str./min |
| Rychlost tisku barevně: | 10 str./min |
| Kopírování a skenování: | Ano |
| Základní barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 6,3 kg |
| Barva tisku: | Barevný tisk, Černobílý tisk |
| Rozměry (V x Š x H): | 168 mm (V), 374 mm (Š), 350 mm (H) |
| Způsob podání inkoustu: | Vyměnitelná cartridge |
| Technologie tisku: | Inkoustová |
| Standardní formáty papíru: | A4 |
| Funkce skeneru: | Skenování do cloudu |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Typ připojení: | USB-A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
