Strong SRT55UG7773C, 55" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS175164
Neohodnoceno
Do týdne
LED televize, Smart, 55", 4K Ultra HD 3840×2160, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, Wi-Fi, Android 14, en. tř. G
Detailní popis produktu
Chytrá TV Strong SRT55UG7773C – strhující 4K obraz a chytré funkce
Strong SRT55UG7773C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 55" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant. Jako operační systém byl zvolen Android 14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 55"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.8 kg
EAN: 9120072379673
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 27,68
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,94
Hmotnost [kg]: 11,8
Chromecast: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Google Assistant
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), zrcadlení obrazu
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Android
Počet HDMI: 2
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 122,58
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 140 cm (55")
VESA (rozměr): 400 × 200 mm