Strong SRT50UG8773C, 50" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS175166
Neohodnoceno
Do týdne
QLED televize, Smart, 50", 4K Ultra HD 3840×2160, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, LAN, Wi-Fi, Android 14, en. tř. G
Detailní popis produktu
Chytrá TV Strong SRT50UG8773C – strhující 4K obraz a chytré funkce
Strong SRT50UG8773C
Smart QLED televizor nabízí úhlopříčku 50" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant. Jako operační systém byl zvolen Android 14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 50"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá–stříbrná
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.7 kg
EAN: 9120072379659
Barva: černá, stříbrná
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
HbbTV: ano
Herní funkce: Herní režim (Game mode)
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 27,67
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,94
Hmotnost [kg]: 8,5
Chromecast: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Google Assistant
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), zrcadlení obrazu
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Android
Počet HDMI: 3
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 122,56
Technologie displeje: QLED
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 127 cm (50")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm