Strong SRT24HE4023C, 24” Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS133608
Neohodnoceno
Na dotaz
LED televize, 24", HD Ready 1366×768, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, USB, en. tř. E, černá
Detailní popis produktu
Televize LED, 61cm, HD Ready, 50Hz, Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, HbbTV, Linux, napájení na 12V, VESA 200×100, repro 2 W, Dolby Audio, en. třída E
Zásadní vlastnosti televize 24" STRONG SRT24HE4023C
Podobnou filmovou atmosféru, jako byste byli v kině, vám zprostředkuje televize STRONG
Skvělé obrazové zážitky vám nabídne technologie LED
Pro milovníky akčních momentů je tu 50 / 60Hz obnovovací frekvence
Skvělému obrazu přidává další dimenzi poutavý zvuk 2W reproduktorů
Vyzkoušejte HD Ready rozlišení na 24" úhlopříčce
Klasická TV STRONG je založena na moderním operačním systému Linux
Podsvícení typu Direct LED
K dispozici jsou funkce HDR
Zvuk jako v kině obstará Dolby Audio
Obraz s výjimečnou ostrostí
Pohodlně se usaďte a vychutnejte si detailní HD Ready rozlišení na 24" úhlopříčce. Technologie Direct LED poskytuje precizní zónové podsvícení, které se automaticky přizpůsobuje obsahu obrazu a zajišťuje nejlepší kontrast a věrnou reprodukci barev. S podporou funkce Bez podpory si můžete zapnout filmy, které vám poskytují trojrozměrný zážitek.
LED pro jedinečný zážitek z intenzivních a věrných barev
Využívejte všechny smart funkce televize STRONG
K dispozici máte verzi HbbTV.
Zažijte dechberoucí obrazovou kvalitu s multimediální televizí
Barevná hloubka:
8
Rozměry:
36,9 × 55,28 × 14,78 cm (vך×h)
Rozměry bez podstavce:
33,26 × 8,63 cm (v×h)
Hmotnost:
2,5 kg
Maximální rozlišení:
HD Ready
HDMI:
USB:
Napájení:
12V adaptér
Typ tuneru:
DVB-T2 HEVC, DVB-S2 a DVB-C
Vstupy a výstupy:
USB, HDMI 1,4 a starší, sluchátkový výstup, digitální optický/Digitální audio výstup a CI / CI+
Strong SRT24HE4023C
LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení je dálkový ovladač (včetně baterií), stojan a napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768
Zvukový výkon: 2× 2 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
EAN: 9120072377617
Barva: černá
Energetická třída: E
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 14,78
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,63
Hmotnost [kg]: 2,5
Hotelový režim: ano
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Linux
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
Rozlišení: HD Ready (1366 x 768)
Smart TV: ne
Šířka [cm]: 55,28
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 60 cm (24")
VESA (rozměr): 200 × 100 mm