STRONG SMART LED TV 24"/ SRT24HG4723C/ HDR/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ 12V/ D/ GoogleTV Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 4IWITELSRG1063
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (>5 ks)
Detailní popis produktu
Smart TV Strong SRT24HG4723C – chytré funkce si může dopřát každý
obrázek TV Strong
Strong SRT24HG4723C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR a HbbTV 2.0. Operační systém Google TV umožňuje bezproblémový přístup k Chromecastu a různým streamovacím službám včetně Netflixu, YouTube a Prime Video. Díky pohodlnému dálkovému ovládání s podporou ovládání hlasem a snadné manipulaci nebyl přístup k oblíbeným aplikacím nikdy jednodušší.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768
Zvukový výkon: 2× 2 W
Kategorie: Televize
Záruka: 24
Hmotnost: 3.33 kg
EAN: 9120072379154
AI překlad: Přeloženo
Barva: černá
Bezdrátové připojení: ano
Čtečka paměťových karet: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: D
EPREL ID: 2088426
Hák - detailní nastavení: 334922
HbbTV: ano
HDMI (počet): 2
Hmotnost (kg): 2,5
Hybridní analogový tuner: ne
Internetový prohlížeč: ano
Nahrávání na disk – PVR: ne
Otočný podstavec: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora H.265/HEVC: ano
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
RJ-45 (počet): 1
Rozlišení (bodů): 1366 × 768
Rozměry: 552,9 × 369 × 147,8 mm