STRONG LED TV 40"/ SRT40FF2003C/ FHD/ 1920x1080/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 3x HDMI/ 2xUSB/ centrální stojan/ černá/ E Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS133611
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (>5 ks)
TV Strong – obraz i zvuk pro domácí zábavu LED televizor Strong SRT40FF2003C do každé domácnosti. Produkuje obraz v rozlišení Full HD a silné audio ze zabudovaných reproduktorů. Na obrazovce o velikosti 39,5" vám zprostředkuje televizní zábavu a da...
Detailní popis produktu
TV Strong – obraz i zvuk pro domácí zábavu
LED televizor Strong SRT40FF2003C do každé domácnosti. Produkuje obraz v rozlišení Full HD a silné audio ze zabudovaných reproduktorů. Na obrazovce o velikosti 39,5" vám zprostředkuje televizní zábavu a další multimediální obsah. Pomocí USB portu připojíte externí úložiště a můžete sledovat uložené fotografie nebo videozáznamy na velké obrazovce. Samozřejmostí je integrovaný trojitý tuner DVB-T2/S2/C pro příjem signálu různého typu.
Strong SRT40FF2003C
LED televizor nabízí úhlopříčku 39,5" a Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty. O zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 39,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Kategorie: Televize
Záruka: 24
Hmotnost: 6.5 kg
EAN: 9120072377143
AI překlad: Přeloženo
Barva: černá
Bezdrátové připojení: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: E
EPREL ID: 1765359
Hák - detailní nastavení: 334922
HbbTV: ne
HDMI (počet): 3
Hmotnost (kg): 5,4
Hybridní analogový tuner: ne
Internetový prohlížeč: ne
Nahrávání na disk – PVR: ne
Otočný podstavec: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora H.265/HEVC: ano
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
Rozlišení (bodů): 1920 × 1080
Rozměry: 904,3 × 569,7 × 229,1 mm