STRONG LED TV 32"/ SRT32HF2003/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ černá/ E Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 4IWITELSRG1050
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (4 ks)
Detailní popis produktu
Strong SRT32HF2003 – HD televizor pro každodenní sledování TV vysílání
Strong SRT32HF2003
LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 10 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 5 W
Kategorie: Televize
Záruka: 24
Hmotnost: 4.7 kg
EAN: 9120072375019
AI překlad: Přeloženo
Barva: černá
Bezdrátové připojení: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: E
EPREL ID: 1864934
Hák - detailní nastavení: 334922
HbbTV: ne
HDMI (počet): 2
Hmotnost (kg): 3,7
Hybridní analogový tuner: ne
Internetový prohlížeč: ne
Nahrávání na disk – PVR: ne
Otočný podstavec: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora H.265/HEVC: ano
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
Rozlišení (bodů): 1366 × 768
Rozměry: 732,5 × 480,2 × 180,2 mm