LG OLED48C54LA Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS163303
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 8806096353875 |
| Typická spotřeba (W): | 64 W |
| Energetická třída: | G |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Uhlopříčka v ": | 48" |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Uhlopříčka v cm: | 121 cm |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 300 x 200 |
| Operační systém: | WebOS |
| Počet USB-C: | 0x |
| Materiál konstrukce: | Plast + Kov |
| Barevná hloubka: | 10 bit |
| Rovný: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Počet HDMI: | 4x |
| Dotykový displej: | Ne |
| Počet USB-A: | 3x |
| Základní barva: | Černá |
| Základní hotelový mód: | Ano |
| TV tuner: | DVB-T2/S2/C |
| Prohnutý: | Ne |
| Zpětný přenos zvuku (HDMI): | eARC |
| Rok vydání televize: | 2025 |
| Drátová připojení: | HDMI 2.1, USB 2.0 A, RJ-45 (Ethernet), HDMI |
| Streamovací služby: | TIDAL, Chromecast |
| Rozměry (V x Š x H): | 675 mm (V), 1 071 mm (Š), 230 mm (H) |
| Aplikace a služby: | Miracast, Youtube, Magenta TV, Lepší TV, Kuki, HBO Max, Disney+, Deezer, Xbox Game Pass, Apple TV, Apple Music, Amazon Prime, OnePlay, Spotify, Sledovani TV, SkyShowtime, Skylink Live TV, Prima+, Netflix, Magio |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, Párování s mobilním telefonem, Chromecast kompatibilní, DLNA, AirPlay 2 |
| Chytré funkce: | Webový prohlížeč, Přehrávání 360° videa, Ovládání hlasem, HbbTV, ECO mode |
| Rozměry bez podstavce (V x Š x H): | 618 mm (V) x 1 071 mm (Š) x 47 mm (H) |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Standardy HDR: | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Typ displeje: | OLED |
| Funkce: | Herní režim |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
