77" SAMSUNG QE77S95F (2025) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA266034
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
VELKOOBCHODNÍ CENY
Detailní popis produktu
Vylepšený Bixby a SmartThings, takže se TV stane mozkem vaší chytré domácnosti
Procesor NQ4 AI Gen3 a 4K Upscaling Pro pro ostrý a realistický obraz
Matná úprava obrazovky vylepšující čitelnost
Technologie OLED přinášejí živé barvy a hluboký kontrast
Hladký obraz bez sekání zásluhou technologie Motion Xcelerator a AMD FreeSync Premium Pro
Oblíbený operační systém Tizen OS
AI režim
Zvuk přizpůsobený okolí
Společnost pro mazlíčky, když nejste doma
Chytřejší Bixby
Procesor NQ4 AI Gen3
4K AI Upscaling Pro
Matná úprava
OLED HDR Pro
Technologie OLED
Odstíny ověřené PANTONE
Color Booster Pro
Perfektní i pro hraní a sportovní přenosy
Herní režim se 165 Hz
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K a při frekvenci 165 Hz.
Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Prostorový zvuk s Dolby Atmos a horními reproduktory
Tizen OS
Samsung Knox
SmartThings
Ekologický ovladač
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 54 kg |
| EAN: | 8806097077954 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| DLNA: | ano |
| Energetická třída: | F |
| HbbTV: | ano |
| Herní funkce: | FreeSync Premium Pro |
| Hloubka [cm]: | 28,6 |
| Hloubka bez podstavce [cm]: | 1,1 |
| Hmotnost [kg]: | 40 |
| Hotelový režim: | ano |
| Obnovovací frekvence panelu [Hz]: | 120 |
| Operační systém: | Tizen |
| Počet HDMI: | 4 |
| Počet USB: | 3 |
| RJ-45 port (LAN): | ano |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Smart TV: | ano |
| Šířka [cm]: | 171 |
| Technologie displeje: | OLED |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Typ podsvícení: | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky: | 195 cm (77") |
| VESA (rozměr): | 400 × 400 mm |