55" SAMSUNG QE55QN80F EU (2025) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA266141
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
VELKOOBCHODNÍ CENY
Související produkty
Detailní popis produktu
Vylepšete vaše zážitky se Samsung Vision AIPokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Zvuk na míru vašemu prostoru
Elegantně doplní vaši domácnost
O domácího miláčka bude postaráno
Nejmodernější procesor pro bezkonkurenční obraz
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Užijte si detaily v každém pixelu
Precizní podsvícení a hlubší černá televize Samsung QE55QN80F
Autentické barevné vyznění každé scény
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Zaostřeno i v pohybu
Plynulé vizuály i v bleskové rychlosti. Technologie Motion Xcelerator s 144Hz obnovovací frekvencí se při hraní postará o minimální odezvu a ostrý pohyb bez rozmazání.
Ničím nerušený gaming s televizí Samsung QE55QN80F
Vícerozměrový zvuk Dolby Atmos
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| EAN: | 8806095995540 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| DLNA: | ano |
| Energetická třída: | F |
| HbbTV: | ano |
| Hloubka [cm]: | 24,7 |
| Hloubka bez podstavce [cm]: | 4,72 |
| Hmotnost [kg]: | 17,2 |
| Obnovovací frekvence panelu [Hz]: | 120 |
| Operační systém: | Tizen |
| Počet HDMI: | 4 |
| Počet USB: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| RJ-45 port (LAN): | ano |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Smart TV: | ano |
| Šířka [cm]: | 122,8 |
| Technologie displeje: | LED |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ podsvícení: | Mini LED |
| Úhlopříčka obrazovky: | 139 cm (55") |
| VESA (rozměr): | 200 × 200 mm |