43" SAMSUNG UE43U8092F EU (2025) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS175927
Neohodnoceno
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele) (3 ks)
Televize – SMART, LED, 109cm, 4K Ultra HD, 60 Hz, HDR10+, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI, 1× USB, LAN, Bluetooth, DLNA, en. třída G, atd.
Detailní popis produktu
Technické údaje
Výrobce Samsung
Skupina výrobků Televize Samsung
úhlopříčka 43 palců
Rozlišení 3840 x 2160 (4K) pixely
výrobní technologie LCD
Obnovovací frekvence 60 Hz
HDR ano
Smart TV ano
Funkce
Funkce Smart Home ano
Zvuk
systém zvuku Dolby Digital
Konektivita
síťové funkce Bluetooth
Wi-Fi
počet HDMI konektorů 3
počet USB konektorů 1
ostatní porty Common Interface (CI)
LAN
Vstup RF antény
vstup satelitní antény
vestavěný tuner DVB-C (digitální kabelové)
DVB-S2 (digitální satelitní)
DVB-T2 (digitální pozemní)
Energetická efektivita
energetická třída (2021) G
typická spotřeba v zapnutém stavu 52 W
maximální spotřeba 102 W
napájení 220 - 240 V 50/60 Hz
spotřeba energie 52 kWh/1000h
Spotřeba energie v režimu HDR 102 kWh/1000h
Rozměry, hmotnost, …
barva šasi černá
šířka 957.8 mm
výška 609 mm
hloubka 157 mm
výška bez podstavce 558.8 mm
hloubka bez podstavce 76.3 mm
hmotnost (bez podstavce) 6.4 kg
hmotnost s podstavcem 6.6 kg
standard VESA 200x200
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.6 kg
EAN: 8806097068556
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR, Herní režim (Game mode)
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 15,7
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,63
Hmotnost [kg]: 6,6
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Bixby
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Nahrávání na USB/ externí disk (PVR)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 3
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 95,78
Technologie displeje: LCD
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S
Typ podsvícení: Edge LED
Úhlopříčka obrazovky: 109 cm (43")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm