43" SAMSUNG QE43QN90F (2025) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA266253
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
VELKOOBCHODNÍ CENY
Související produkty
Detailní popis produktu
Vylepšete vaše zážitky se Samsung Vision AIPokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Zvuk na míru vašemu prostoru
Elegantně doplní vaši domácnost
O domácího miláčka bude postaráno
Nejmodernější procesor pro bezkonkurenční obraz
Filmové klasiky v novém hávu
Jasný obraz bez odlesků se Samsung QE43QN90F
Výjimečný jas a barvy, které vás vtáhnou do děje
Přesné řízení světla pro maximální hloubku obrazu
Autentické barevné vyznění každé scény
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Herní zážitek, který vás pohltí
Porážejte své protivníky za všech podmínek. Technologie Motion Xcelerator 165Hz poskytuje výjimečně plynulý pohybový výkon až do rozlišení 4K pro ještě silnější zážitek ze hry.
Ničím nerušený gaming s televizí Samsung QE43QN90F
Nechte se pohltit prostorovým zvukem
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televize |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16.9 kg |
| EAN: | 8806095995793 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| DLNA: | ano |
| Energetická třída: | F |
| HbbTV: | ano |
| Hloubka [cm]: | 22 |
| Hloubka bez podstavce [cm]: | 2,69 |
| Hmotnost [kg]: | 9,4 |
| Obnovovací frekvence panelu [Hz]: | 120 |
| Operační systém: | Tizen |
| Počet HDMI: | 4 |
| Počet USB: | 2 |
| RJ-45 port (LAN): | ano |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Smart TV: | ano |
| Šířka [cm]: | 96,1 |
| Technologie displeje: | LED |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Typ podsvícení: | Mini LED |
| Úhlopříčka obrazovky: | 108 cm (43") |
| VESA (rozměr): | 200 × 200 mm |