Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" matný 8GB/256GB šedý Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA310323
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 199273481682 |
| Maximální jas displeje: | 800 nitů |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon |
| Čipová sada: | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Energetická třída: | F |
| Kapacita baterie: | 10200 mAh |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Modelová řada: | Lenovo Idea Tab Pro |
| Velikost displeje zařízení: | 13" |
| Paměťová karta: | microSD |
| Stav zboží: | Nový |
| Blesk: | Ano |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3504 x 2190 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Typ displeje: | LTPS IPS |
| Operační systém: | Android |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Barva: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Povrch displeje: | Matný |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3,2 GHz |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi |
| Verze Wi-Fi: | 7 |
| Základní barva: | Šedá |
| Hmotnost (g): | 598 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 8 mm (V), 296 mm (Š), 192 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Gyroskopický senzor, Hallův senzor |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
