svěrák otočný s kovadlinou, 150mm Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: 7MAD8812624

Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | svěráky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8595126955942 |
| info: | čelisti tvrzené na HRC 48-52. |
| technické parametry: | 150mm |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | hmotnost 11kg, rozevření 160mm, upínací síla 23kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
