Xbox bezdrátová sluchátka s mikrofonem černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA245308
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 196388135868 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Maximální výdrž baterie: | 20 h |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Velikost měniče (mm): | 40 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Impedance (Ohm): | 32 Ohm |
| Mikrofon: | Ano |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výrobce gaming: | Microsoft |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Hmotnost (g): | 320 g |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Podporovaný OS: | Android, Windows |
| Třída zařízení: | Herní, Prémiové |
| Vhodné pro: | Xbox Series, PC |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Bluetooth, Radiofrekvenční, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
