Razer BlackShark V3 for Xbox černé Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA274748
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8887910061299 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Modelová řada: | Razer BlackShark V3 |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Velikost měniče (mm): | 50 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 12 Hz |
| Impedance (Ohm): | 32 Ohm |
| Mikrofon: | Ano |
| Citlivost (dB): | 106 dB |
| Frekvenční rozsah (max): | 28 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 70 h |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Ze série: | Razer BlackShark |
| Hmotnost (g): | 270 g |
| Vhodné pro: | Xbox, PC |
| Třída zařízení: | Herní, Prémiové |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Radiofrekvenční, Bluetooth, USB-A |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
