OTL PRO G1 dětská herní sluchátka s motivem Pokémon Pokeball bílá-zelená Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA134522
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5055371624084 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Ovládání přehrávání: | Ne |
| Modelová řada: | OTL PRO GAMING |
| Připojení: | Drátové |
| Velikost měniče (mm): | 50 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Impedance (Ohm): | 32 Ohm |
| Mikrofon: | Ano |
| Citlivost (dB): | 96 dB |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Zelená |
| Noise cancelling: | Ne |
| Základní barva: | Zelená |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Ze série: | Pokémon |
| Dle užití: | Dětské |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
