Niceboy HIVE Airsport 3 Pro bezdrátová sluchátka černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA210565
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8594182429480 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Maximální výdrž baterie: | 25 h |
| Modelová řada: | Niceboy HIVE Airsport 3 Pro |
| Připojení: | True Wireless |
| Velikost měniče (mm): | 10 mm |
| Handsfree: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Impedance (Ohm): | 16 Ohm |
| Mikrofon: | Ano |
| Citlivost (dB): | 96 dB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 7 h |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Špuntová |
| Tlačítko pro příjem hovorů: | Ano |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti, Ovládání hudby |
| Odolnost: | Voděodolnost |
| Typ sluchátek: | Špunty |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
