Nacon RIG 600 MAX HS bezdrátová herní sluchátka bílá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA300906
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 3665962028287 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Maximální výdrž baterie: | 24 h |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Velikost měniče (mm): | 40 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Impedance (Ohm): | 32 Ohm |
| Mikrofon: | Ano |
| Citlivost (dB): | 111 dB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Bílá |
| Výdrž přehrávání (h): | 24 h |
| Délka kabelu (cm): | 57 cm |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB C |
| Dual-Mode: | Ano |
| Základní barva: | Bílá |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Ze série: | Nacon RIG |
| Hmotnost (g): | 241 g |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Vhodné pro: | PlayStation, PC, PlayStation 5 |
| Podporovaný OS: | Windows |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Radiofrekvenční, Bluetooth, USB-C |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
