Mondo Over-Ear bezdrátová sluchátka černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA305375
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7350080714698 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Doba nabíjení (h): | 2 h |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Velikost měniče (mm): | 40 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Citlivost (dB): | 102 dB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 45 h |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Přes uši |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti, Ovládání hudby |
| Vhodné pro: | PC |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
