Audeze Maxwell 2 Xbox herní sluchátka Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA311007
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 819343015707 |
| Konstrukce sluchátek.: | Uzavřená |
| Délka kabelu (m): | 1,5 m |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Doba nabíjení (h): | 2 h |
| Modelová řada: | Audeze Maxwell 2 |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Velikost měniče (mm): | 90 mm |
| Handsfree: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 10 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Frekvenční rozsah (max): | 50 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 80 h |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB C |
| Základní barva: | Černá |
| Typ sluchátek.: | Náhlavní |
| Hmotnost (g): | 560 g |
| Vhodné pro: | Xbox, PC |
| Třída zařízení: | Herní |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
| Typ sluchátek: | Okolo uší |
| Konstrukce sluchátek: | Uzavřená |
| Typ připojení: | Radiofrekvenční, Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
