Anker Soundcore V40i bluetooth sluchátka černá Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS172665
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 194644233808 |
| Konstrukce sluchátek.: | Za uši |
| Ovládání přehrávání: | Ano |
| Doba nabíjení (h): | 2 h |
| Modelová řada: | Anker Soundcore V-0i |
| Připojení: | Bezdrátové |
| Handsfree: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Frekvenční rozsah (min): | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Frekvenční rozsah (max): | 20 kHz |
| Barva: | Černá |
| Výdrž přehrávání (h): | 21 h |
| Sportovní: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Ano |
| Noise cancelling: | Ne |
| Základní barva: | Černá |
| Tlačítko pro příjem hovorů: | Ano |
| Odolnost: | IP55 |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti, Ovládání hudby |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
