DJI Avata 360 Fly More Combo (DJI RC 2) Nevíte kde uplatnit Benefity obecně, zeptej se info@megabike-cyklo.cz
Kód: SMA305580
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Drony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6937224137622 |
| Maximální výdrž baterie: | 0,23 h |
| Kapacita baterie: | 2700 mAh |
| Modelová řada: | DJI Avata 360 |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1,9 |
| Stav zboží: | Nový |
| Barva: | Šedá |
| Základní barva: | Šedá |
| Kapacita (mAh): | 2700 mAh |
| Hmotnost (g): | 455 g |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 120 MPx |
| Maximální rozlišení videa: | 8K 7680 x 4320 |
| Bezdrátová připojení: | Galileo, GPS |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
