Ryobi RID1801M Nevíte kde uplatnit Sodexo, Pluxee, Edenred, Benefity klikni
Kód: GA5133001168
Neohodnoceno
momentálně vyprodáno
Detailní popis produktu
RID1801M - aku rázový utahovák ONE+ 18 V vysoce výkonný motor Rázový mechanizmus na šroubování dlouhých šroubů Bezklíčové upínání nářadí 6,35 mm Třípaprskové osvětlení LED Variabilní nastavení rychlosti, pravý/levý chod a brzda motoru Standardní výbava: 1 x rázový bit, 1 x 5/8 adaptér Baterie a nabíječka pro 18 V aku systém RYOBI ONE+ Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady. Bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici na webu dodavatele - https://cz.ryobitools.eu/. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com
Doplňkové parametry
Kategorie: Rázové utahováky
Hmotnost: 1.22 kg
EAN: 4892210118592
Typ motoru: aku 18 V