Narex CPL 90 BASIC BOX CAMOUFLAGE (65405722) Nevíte kde uplatnit Benefity obecně, zeptej se info@megabike-cyklo.cz
Kód: TS9936753
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Detailní popis produktu
NAREX CPL 90 – Akumulátorová přímočará pila 20 V (Camouflage)
Přesné řezy a maximální volnost pohybu. Pila CPL 90 z řady Camouflage kombinuje sílu motoru s permanentním magnetem a chytrou elektroniku pro čisté řezy v dřevě i kovu, a to bez překážejících kabelů.
Popis produktu
- Vysoký výkon: Silný motor s permanentním magnetem zajišťuje vyšší účinnost a delší životnost stroje i při náročném nasazení.
- Chytrá elektronika: Moderní řídicí prvky chrání stroj před přetížením a udržují konstantní počet zdvihů pro optimální řeznou rychlost.
- Čtyřstupňový předkmit: Nastavitelný předkmit umožňuje volbu mezi rychlým (hrubým) řezem a precizně čistým opracováním materiálu.
- Rychlá výměna: Systém upínání pilových plátků bez použití nástrojů šetří čas a zvyšuje komfort při práci.
- Perfektní viditelnost: Automatické LED pracovní světlo osvětluje linii řezu pro maximální přesnost i v hůře osvětlených prostorech.
- Ergonomie: Protiskluzový povrch rukojeti a kompaktní konstrukce zaručují bezpečné a pohodlné držení.
Rozsah dodávky
Pozor: Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky!
- Základní stroj CPL 90
- Podélný doraz
- Odsávací adaptér
- Kartonová krabice BASIC BOX
Technické parametry
| Napájecí napětí | 20,0 V |
| Počet zdvihů naprázdno | 0–2 600 /min |
| Počet stupňů předkmitu | 4 |
| Délka zdvihu | 26 mm |
| Max. hloubka řezu (Dřevo) | 90 mm |
| Max. hloubka řezu (Ocel) | 10 mm |
| Řezání pod úhlem | 0°–45° |
| Hmotnost (bez aku) | 2,43 kg |
Produktové video
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590163874690 |
| MPN: | 65405722 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
