MERIDA CROSSWAY 20 Silk Fall Green(Black) M(51) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: MER22C2D000MC
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Související produkty
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
13 999 Kč
–28 %
CTM TRANZ 3.0 - matná červená XL (21") Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
9 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Maxbike FRASER AKCE černý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 490 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 990 Kč
–28 %
Leader Fox TOSCANA GENT-1 20,5", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 500 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 990 Kč
–35 %
Leader Fox SUMAVA GENT-1 19", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 900 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 1.0 - matná titánová XL (21) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
15 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–31 %
Leader Fox AWAY GENT-2 19", BLUE AZURO Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
8 900 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 1.0 - matná titánová M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
15 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
14 490 Kč
–24 %
Maxbike ARAS šedý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
10 990 Kč
Detailní popis produktu
| Rám: | CROSSWAY TFS III; MAT aluminium; 700x50C max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | man:XXS-XS-S-M-L-XL / lady:XXS-XS-S-M-L |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO; Coil; 63mm suspension travel; lockout |
| Brzdy přední: | Power - DS-100HT/L-750 |
| Brzdy zadní: | Power - DS-100HT/R-1450 (J-Kit) |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | Sunrace M84 |
| Kliky: | Shimano TY301; 48-38-28 teeth |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY710 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M360 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558AU; 11-32 teeth; 8 speed; black |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 660mm width; 25mm rise |
| Představec: | MERIDA TK; MAT aluminium; 25.4mm diameter; adjustable |
| Hlavové složení: | MERIDA M2340 Neck |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9mm width front hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9mm width rear hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17mm inner width; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Cross Sport |
| Sedlovka: | MERIDA TK; 30.9mm diameter; 13mm setback; 40mm seatpost suspension travel |
| Řazení přední: | Micro Shift - TS39-L |
| Řazení zadní: | Micro Shift - TS39-8R |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1171; 700x40C; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1171; 700x40C; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
Při platbě penězi je možné dostat zajímavou nabídku neboli akční cenu a tu Vám rádi uděláme když napíšete na info@megabike-cyklo.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 18.6 kg |
| EAN: | 2201747 |
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 990 Kč
–35 %
Leader Fox SUMAVA GENT-2 17,5", BLACK MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Cliff 70 Glacial Grey M 28" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 990 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 1.0 - matná modrá 17 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
9 999 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 3.0 - tmavá modrá M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
26 999 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 1.0 - matná modrá 21 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
9 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Maxbike FRASER šedý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 490 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 2.0 - matná čierna 21 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
12 499 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Phanatic 50 Anthracite M Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Pouze jako katalog NELZE OBJEDNAT
21 990 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
