MERIDA CROSSWAY 100 Teal-Blue(Silver-Blue/Lime) M(51) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: MER23CT1000MB
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Související produkty
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
17 490 Kč
–20 %
Maxbike TUIRA černá XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(1 ks)
13 990 Kč
Akce
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
8 999 Kč
–30 %
CTM STREEM - hlbokomodrá perleť XL (21") Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
NA DOTAZ (před objednáním si ověřte dostupnost) !!
6 249 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–23 %
Maxbike CAVALLA šedá L Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
9 990 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 1.0 - matná modrá 17 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
9 999 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 2.0 - matná čierna 21 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
12 499 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–31 %
Leader Fox AWAY GENT-2 20,5", BLUE AZURO Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
8 900 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 2.0 - šedá XL (21) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
20 999 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 1.0 - matná modrá 19 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
9 999 Kč
Detailní popis produktu
| Rám: | CROSSWAY TFS III; MAT aluminium; 700x50C max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | man:XXS-XS-S-M-L-XL / lady:XXS-XS-S-M-L |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO; Coil; 63 STR; Lockout; 700x48C max. WHS |
| Brzdové páky: | Tektro M275 |
| Brzdy přední: | Tektro M275 ; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Tektro M275 ; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC M99 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | SAMOX, AF29-321SSS-P |
| Kliky: | 170 mm-XXS/XS/S, 175 mm-M/XL |
| Přesmykač: | Shimano M370 |
| Přehazovačka: | Shimano Alivio |
| Kazeta: | Shimano HG200; 11-34 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 660 WHB; 25 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP TK; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Velikost představce | 80 mm-XXS/XS/S, 90 mm-M/L, 100 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2346 Neck |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; 17 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Cross Sport |
| Sedlovka: | MERIDA TK; 30.9 DSP; 10 SSB; 40 SST |
| Řazení přední: | Shimano Altus |
| Řazení zadní: | Shimano Altus |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Overdrive Excel; 700x40C; wire; reflective stripe, Silkshild |
| Plášť zadní: | Maxxis Overdrive Excel; 700x40C; wire; reflective stripe, Silkshild |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 14,21 kg |
Při platbě penězi je možné dostat zajímavou nabídku neboli akční cenu a tu Vám rádi uděláme když napíšete na info@megabike-cyklo.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 19.28 kg |
| EAN: | 2201273 |
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 990 Kč
–35 %
Leader Fox SUMAVA GENT-2 20,5", BLACK MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 900 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 1.0 - matná čierna M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
15 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 990 Kč
–28 %
Leader Fox TOSCANA GENT-1 17,5", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 500 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Phanatic 70 Pine Green M 28" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
23 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox AWAY GENT-2 17,5", BLUE MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 700 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Phanatic 50 Anthracite M 28" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
21 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 990 Kč
–35 %
Leader Fox SUMAVA GENT-1 19", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 900 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–23 %
Maxbike CAVALLA šedá M Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(3 ks)
9 990 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
