MERIDA CROSSWAY 100 Matt Bronze(Silver-Brown) XS Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Kód: MER25CT100XSB
DOPORUČUJEME kontakt e-mailem
Doporučujeme nás kontaktovat e-mailem než telefonicky a to z důvodu přetížení linek, na megabike@megabike-cyklo.cz

VELKOOBCHODNÍ CENY
registrujte se do Velkoobchodu a na spoustu produktů získáte zajímavé ceny (akční ceny, slevy, osobní nabídky). Platba je ve Velkoobchodě možná pouze převodem nebo hotovostí. Benefitní programy při této registraci nelze uplatnit. Stačí kliknout na registraci a vybrat velkoobchod.
Související produkty
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Maxbike FRASER šedý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
12 490 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 2.0 - šedá L (19) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
20 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Phanatic 70 Pine Green M 28" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
23 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
Leader Fox AWAY GENT-2 20,5", BLUE MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
13 700 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 990 Kč
–28 %
Leader Fox TOSCANA GENT-1 20,5", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 500 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 990 Kč
–28 %
Leader Fox TOSCANA GENT-1 17,5", SILVER MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 500 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
14 490 Kč
–31 %
Maxbike ARAS AKCE šedý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
9 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
15 990 Kč
–28 %
Leader Fox TOSCANA GENT-2 20,5", BLACK MATT Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
11 500 Kč
Detailní popis produktu
| Rám | CROSSWAY TFS III; MAT aluminium; 700x50C max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikost | man:XXS-XS-S-M-L-XL / women:-XXS,W-XS,W-S,W-M,W-L |
| Tlumič | |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO; Coil; 63 STR; Lockout; 700x48C max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U4000; 40-26 ATC |
| Délka klik | 170 mm-XXS/XS/S, 175 mm-M/XL |
| Středová osa | Shimano BB-UN101; 73mm |
| Přesmykač: | Shimano CUES U4000 |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U3020; SGS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 660 WHB; 25 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP TK; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Délka představce | XXS/XS/S/M: 95 mm, L/XL: 110 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2346 Neck |
| Náboj přední: | Shimano QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; 17 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Cross Sport |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT; 30.9 DSP; 15 SSB; XXS, XS: 300mm; S, M: 350mm; L, XL: 400mm |
| Řazení přední: | Shimano CUES U4000 |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U4000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Overdrive Excel; 700x40C; wire; reflective stripe, Silkshild |
| Plášť zadní: | Maxxis Overdrive Excel; 700x40C; wire; reflective stripe, Silkshild |
| Ostatní |
Při platbě penězi je možné dostat zajímavou nabídku neboli akční cenu a tu Vám rádi uděláme když napíšete na info@megabike-cyklo.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2500750 |
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
19 990 Kč
–25 %
PELLS Crono 3 Dark Blue - S Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
14 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
KELLYS Phanatic 20 Steel M 28" Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(5 ks)
17 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–26 %
Maxbike CAVALLA AKCE šedá M Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(2 ks)
9 490 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–31 %
Leader Fox AWAY GENT-2 19", BLUE AZURO Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
8 900 Kč
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM STARK 1.0 - matná titánová M (17) Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
15 999 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
14 490 Kč
–24 %
Maxbike ARAS černý XL Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(>5 ks)
10 990 Kč
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
12 990 Kč
–26 %
Maxbike CAVALLA AKCE černá M Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
(4 ks)
9 490 Kč
Akce
Novinka
AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE V HOTOVOSTI
CTM TRANZ 2.0 - matná čierna 19 Pro informace o způsobu platby pište na info@megabike-cyklo.cz
Skladem v e-shopu (skladem u dodavatele)
12 499 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
